Технології

Xiaomi втратила понад $6 млрд через масовий продаж акцій інвесторами

Bloomberg
Технології/Xiaomi втратила понад $6 млрд через масовий продаж акцій інвесторами
Зберегти
Вигляд
Китайська компанія, що спеціалізується на виробництві смартфонів та інших ґаджетів, Xiaomi, за тиждень втратила 17% своєї вартості — близько 6,2 мільярда доларів.

Зазначається, що основною причиною різкого падіння вартості акцій стало різке зростання пропозиції акцій на біржі — інвестори почали їх масово продавати після того, як закінчився період, протягом якого продаж акцій заборонявся.

Причиною масового продажу акцій стало те, що значна частина їхніх власників придбала цінні папери ще до того, як Xiaomi офіційно вийшла на біржу за ціною близько 2 гонконгських центів (0,16 долара). Наразі ж ціна однієї акції складає близько 1,23 долара. Тому, після завершення шестимісячного періоду заборони на продаж акцій Xiaomi (який почався після виходу компанії на біржу), значна частина інвесторів вирішила продати свої акції, адже вони здорожчали у більш ніж 10 разів.

Нагадаємо, що Xiaomi вийшла на біржу 12 червня 2018 року. Тоді аналітики прогнозували, що її вартість має перевищити вартість Apple у 2 рази.

Пов`язані новини