На питання про те, що уряд планує робити із Саакашвілі, коли він прибуде до Києва, Володимир Гройсман відповів: «Нічого».

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман не знає, що уряд робитиме, коли екс-очільник Одеської області Міхеіл Саакашвілі прибуде до Києва.

Про це він сказав на форумі YES, який проходить у Києві.

— Який ваш погляд на те що Саакашвілі у країні і звинувачує владу у непорядності? Він поширює ідею, що ваш уряд начебто зазнав невдачі. Чи помилково було його залучити до України? 

— Я не побачив фундаментальних успіхів в роботі Михеіла на посаді очільника Одещини, його громадянство наразі перебуває у юридичній площині, — зазначив Гройсман і додав, що «нікому не дозволено влаштовувати хаос на кордоні суверенної держави, тим більше піднімати руку на прикордонників цієї держави».

— Він планує бути в Києві наступного тижня. Що ви і ваш уряд планує зробити в цій ситуації?

— Нічого.

Гройсман додав, що «знається на тому, як будувати дороги, на тому, як інвестувати в розвиток національної економіки, а не на тому, що робити з популістами».

На питання про те, яким чином нелегальному емігранту дозволяють жити в країні спокійно, і чому нічого не будуть робити із цим, прем'єр відпові:  

— Чому не будемо — будемо. У нас є конвенція, що займається правами мігрантів у нашій країні. Мені здається, що ми тут забагато приділяємо часу питанням, які не стосуються розвитку нашої держави.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Прорив» Саакашвілі: ДПСУ заявляє, що «замінувати» кордон могли прихильники політика

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: