ENRU

«Прорив» Саакашвілі: ДПСУ заявляє, що «замінувати» кордон могли прихильники політика

У прикордонній службі підозрюють, що брехливе повідомлення про мінування пункту пропуску «Шегині» 10 вересня могли зробити прихильники Міхеіла Саакашвілі.

Про це повідомив у Facebook речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

За його словами, дзвінок про замінування в жодному разі «не лежав в площині інтересів прикордонників чи правоохоронних органів загалом».

«Якщо припустити, що дзвінок поступив від групи провокаторів з числа прихильників Міхаіла Саакашвілі, то таким чином була звільнена територія пункту пропуску для подальшого штурму та безперешкодного пересування до державного кордону... Чи так це? Встановить слідство. Аноніма, який повідомив про замінування, шукають», — написав Слободян.

Зазначимо, що попри повідомлення про замінування, прикордонники не провели жодної евакуації людей. Окрім журналістів та представників політичної партії Саакашвілі, там були жінки та діти. 

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові.

У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі. Пізніше стало відомо, що поліція затримала 5 людей через сутички у «Шегинях».

Президент Петро Порошенко заявив, що політик порушив закон на кордоні.

ЧИТАЙТЕ: «Прорив Саакашвілі»: Як колишній президент Грузії переграв чинного президента України

Підписуйтесь на наш канал у Telegram