ENRU

Деканоідзе: Я не знала виявлених журналістами фактів про вбивство Шеремета

Колишня керівниця Національної поліції України Хатія Деканоідзе зізналася, що їй були невідомі деякі деталі, про які йдеться у журналістському фільмі-розслідуванні «Вбивство Павла».

Про це вона сказала під час політичного ток-шоу «Інша Україна» на телеканалі ZIK.

Деканоїдзе нагадала про те, що одразу після вбивства журналіста Павла Шеремета у 2016 році була створена оперативна група.

«Але всі розслідування, і це записано в КПК, – за ГПУ, вона вела розслідування, хоч там були представники ще й СБУ і Нацполіції», – зазначила Деканоідзе.

Екс-очільниця Нацполіції також висловила здивування щодо українського розслідування, порівнявши його з розкриттям резонансних справ у Грузії:

«Звичайно, що у нас в Грузії не було нерозкритих терактів – розкривалося усе, були притягнуті люди».

Деканоїдзе наголосила, що вона дійсно була відповідальна за справу, проте не є слідчою, і «не могла самотужки передивистися усі терабайти відео».

Нагадаємо, 10 травня журналісти проекту «Слідство.Інфо» спільно із колегами з міжнародної мережі OCCRP презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ Ігор Устименко був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Пізніше в СБУ заявили, що Устименко був звільнений у 2014-му році. 

Президент Петро Порошенко запросив журналістів Громадського, «Української правди» і програми «Схеми» обговорити хід розслідування справи про вбивство Павла Шеремета. Зустріч має відбутися 18-19 травня. 

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

Хатія Деканоідзе подала у відставку з посади голови Націполіції України у листопаді 2016 року. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram