П'ятий президент України Петро Порошенко складає присягу народного депутата
Фото:

Петро Порошенко/Telegram

П'ятий президент України Петро Порошенко спростував чутки про свою можливу відмову від депутатського мандата.

Про це Порошенко розповів журналістові Громадського після урочистого засідання до відкриття Верховної Ради 9-го скликання.

«Ну, ви ж бачите, що я приймав присягу. Наголошую: я залишаюсь п'ятим президентом України, моя команда буде активно працювати у верховній раді – працювати із позиції державників. Не проти, а за Україну, за український народ, за мир, за розвиток, за європейську і євроатлантичну інтеграцію», — сказав Порошенко.

Зазначимо, що у залі Ради під час першого засідання, Порошенко сидів поряд із іншими президентами.

У травні «РБК-Україна» з посиланням на джерела повідомляла, що президент України Петро Порошенко може відмовитися від депутатського мандата.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%. Це найнижча явка в історії українських виборів до Ради.

За результатами обробки 100% бюлетенів, «Слуга народу» лідирує, на другому місці «Опозиційна платформа — За життя», далі йдуть «Батьківщина», «Європейська солідарність» та «Голос» Святослава Вакарчука. Ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: