УКРАЇНА

Як Федорка в лікарні шукали. Репортаж із реанімації

УКРАЇНА/Як Федорка в лікарні шукали. Репортаж із реанімації
Зберегти
Вигляд

Сутеніло. Все змішалося в «залізничній» лікарні: журналісти, прокурори, народні депутати прийшли провідати VIP-пацієнта: екс-чиновника «Укрзалізниці» Івана Федорка, який в неділю виїхав на зустрічну смугу і протаранив авто з сїм'єю фотожурналіста Макса Левіна. 

Лікарня нагадує фортецю – все зачинено, навіть приймальне відділення. Прокурори, які прийшли вручити Федорку підозру, марно намагаються достукатися. Ситуацію бере під контроль шеф-редактор видання LB.ua Соня Кошкіна, яка буквально штурмом вривається у лікарню, але не туди...

«Соню, ти знаєш, куди йти? – Питає кореспондент Громадського. – Ні!» - впевнено відповідає вона, але рішуче прямує до ліфта. За нею – керівник Києво-Святошинської прокуратури Юрій Дмитрунь і слідчі. 

Обійшовши 4 поверхи Дорожньої клінічної лікарні №2, «делегація» вимушена починати спочатку. 

У віконце відділення інтенсивної терапії тицяє посвідченням молодий БПП-шник:

«Я, народний депутат України Олексій Олексійович Гончаренко, за законом можу пройти на атомну електростанцію, до президента…» 

«Йдемо у приймальне відділення», — повертає Гончаренка в реальність головна лікарка Леся Дрофа. 

Депутатські посвідчення, історія хвороби, штурм реанімації та група підтримки Макса Левіна – про це в репортажі Богдана Кутєпова, Олександра Назарова та Катерини Куницької. 

Леся Дрофа, головна лікарка Дорожньої клінічної лікарні №2:

«(Федорко) Поступив о 2 ночі з болем у голові, запах алкоголю у лікарні зафіксували. Федорко не сказав що був після ДТП, а сказав, що впав з лави, зараз він перебуває у свідомості. Він у стані нервового стресу. В нього гіпертонічний криз. І він постійний пацієнт цієї лікарні»

Юрій Дмитрунь, керівник Києво-Святошинської міської прокуратури:

«За постановою процесуального прокурора були відібрані зразки крові судової токсикологічної експертизи на предмет вживання алкоголю та наркотичних засобів. На сьогодні процесуальні та слідчі дії підходять до завершення.

Підозрюваний без захисника відмовляється свідчити. Найближчим часом у нього адвокати з'являться і його буде допитано. Для того, щоб особу взяти під охорону або під варту, потрібно затримати цю особу у порядку статті 208 КПК та звернутися до суду із запобіжним заходом про тримання під вартою, одна тяжкість статті не дозволяє цього зробити. Це закон, і ми його переступати не будемо».

Соня Кошкіна, шеф-редактор видання LB.ua:

«Дружина Максима Левіна зараз перебуває в обласній лікарні Києва, на четвер їй призначено операцію. У неї складний перелом руки. Середній син Ярема, який отримав найтяжчі ушкодження під час ДТП, перебуває у Київській обласній дитячій лікарні. Наразі ситуація набагато краща, ніж це здавалося одразу. У нього струс головного мозку, але, за словами лікарів, загрози його життю не має».

Пов`язані новини