6 листопада у США обирали 435 членів Палати представників та третину зі 100 сенаторів. Усіх членів Палати представників переобирають кожні два роки. Крім того, на виборах визначили третину складу Сенату. Громадське зібрало добірку фото, як проходили ці вибори.

Під час виборів у соціальних мережах з’явилося багато постів із закликом взяти участь у проміжних виборах.

«Ти вже зробив свій вибір? Якщо ти не голосуєш, значить тебе все влаштовує у теперішній владі, і нам не потрібні будь-які зміни. Але нам потрібні зміни!»

Свій вибір під час голосування зробила дружина чинного президента Дональда Трампа — Меланія.

На голосування сходив і гендиректор компанії Tesla Ілон Маск.

Голівудські зірки також взяти участь у голосуванні. Зокрема, на дільниці прийшли американська актриса Бріттані Деніел й актор серіалу «Supernatural», співак та режисер Дженсен Еклз.

Акторка та продюсер, володарка премії «Оскар» Різ Уі́зерспун: «Я проголосувала. А ти?»

Водночас американська актриса Еллен Дедженерес не просто опублікувала фото з голосування. А й закликала репоснути її твіт кожному, хто вже зробив свій вибір.

Актори серіалу «Сутінкові мисливці» також віддали свої голоси.

Співачка Бейонсе сказала, що кожен голос є важливим і закликала кожного голосувати.

Американський актор Марк Руффало опублікував мем. Люди підтримали американського актора та почали самі викладати подібні пости.

Нагадаємо, за результатами проміжних виборів у США демократи отримають більшість у Палаті представників Конгресу. Водночас Республіканська партія зберегла контроль у Сенаті США — верхній палаті Конгресу.

Прогнозували, що якщо демократи отримають більшість у Палаті представників, вони уповільнюватимуть або й зовсім блокуватимуть реалізацію намірів Трампа. Відтак у Білого дому можуть виникнути складнощі з ухваленням законодавчих ініціатив, якщо для їхньої реалізації необхідне схвалення обох палат парламенту.

Вибори до двох палат Конгресу США стали своєрідним референдумом довіри до президента Дональда Трампа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Три запитання про вибори до Конгресу США

/Діана Ландсберг

Поділитись: