ENRU

Як Росія показово карає борців за український суверенітет в Криму?

У програмі «Крим» на Громадському про справу Ахтема Чийгоза, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, якого окупаційний так званий «Верховний суд» Криму засудив до 8 років позбавлення волі.

Як Росія показово карає тих, хто відстоював український суверенітет в Криму? Про дізнаємося від речниці міжнародної правозахисної організації Amnesty International в Україні Марією Гур’євою.

Ще одна важлива тема — чий газ? Як Росія видобуває газ на родовищах, вкрадених в України і як Україна захищає крадене Росією майно в міжнародних судах. Про це – у розмові із головою правління ДАТ «Чорноморнафтогаз» Світланою Нєжновою і екс-урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини, а нині – постійного представника президента в Автономній Республіці Крим Борисом Бабіним.

Ці теми, та багато іншого, у програмі «Крим» 13 вересня о 21:00.

У новому телевізійному сезоні всі прямоефірні програми Громадського виходитимуть з оновленої студії.

Перелік програм включає: Громадське.Реформу, Громадське.Крим, Громадське.Схід та Громадське.Світ. Але в новому сезоні також будуть сюрпризи.

Телеканал Громадське Телебачення мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram