30 травня онлайн-проєкт соціальних інновацій та нової музики «На карантині з Plan B» разом з Shum.Rave зі Слов'янську проведуть вечірку онлайн. Дивитися її можна буде в Facebook hromadske о 21:00.

Shum.Rave підтримує музичні ініціативи Донбасу, щоб відкрити їх для широкої аудиторії та підтримати місцевих музикантів. Цієї суботи протягом 6 годин — з 21:00 по 3:00 — гратимуть діджеї Anna Herliakh, Анастасия aka Podryzhanya, Дарья Скоробогатая aka DAXA та Костя Skober. Візуальний супровід — від віджейок Lena Dzhurina та Даша Sirakusy.

На карантині з Plan B — це серія подій від команди фестивалю Plan B, яка збирає всіх разом, щоб відкривати нову українську музику, познайомити з соціальними та культурними ініціативами, надихнути та обговорити суспільні виклики.

Онлайн-проєкт має денну та нічну програму. Plan B Day поєднує лекції, дискусії та інтерв’ю. Plan B Night — перформативну програму та live-стріми від музикантів з різних куточків країни.

Організатором Plan B є Культурна агенція Ɐ, Харків.  Онлайн-проєкт In quarantine with Plan Bвтілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

hromadske є медіапартнером фестивалю.

Поділитись: