Політика / Вибори

Якби вибори були наступної неділі, 17% проголосували б за Тимошенко, по 10% за Порошенка і Зеленського — опитування

Соціологічна група «Рейтинг»
Політика/Вибори/Якби вибори були наступної неділі, 17% проголосували б за Тимошенко, по 10% за Порошенка і Зеленського — опитування
Зберегти
Вигляд
Якби президентські вибори відбулися наступної неділі, 17% опитаних українців проголосувати б за лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко, по 10% — за чинного президента Петра Порошенка та шоумена Володимира Зеленського. Про це йдеться в опитуванні соціологічної групи «Рейтинг» за 29 вересня-4 жовтня.

Рівень підтримки Тимошенко рівноцінний відповідям громадян, яким складно відповісти на запитання про свого кандидата — по 17%.

Серед потенційних кандидатів з найменшою підтримкою електорату лідер партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість», лідер партії «Основа» Сергій Тарута, голова «Аграрної партії» Віталій Скоцик, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої групи з врегулювання ситуації на сході Україні Роман Безсмертний та член партії «Опозиціний блок» Олександр Вілкул — по 1%.

Графіка соціологічної групи «Рейтинг»   

Соціологічна група «Рейтинг» опитала 2 400 жителів України (окрім окупованих територій Донбасу та анексованого Криму) віком 18+, які мають право голосувати на президентських виборах.

Нагадаємо, станом на 13 листопада президентський рейтинг виборів 2019 року очолювала лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, а розрив між чинним президентом Петром Порошенком та шоуменом Володимиром Зеленським був 1%.

26 вересня Київський міжнародний інститут соціології повідомив, що політична партія «Батьківщина» лідирує в рейтингу щодо майбутніх виборів до парламенту.

Парламентські вибори в Україні мають відбутися восени 2019 року. Президентські вибори — 31 березня 2019-го.

Пов`язані новини