Ярослава Гресь — піарниця, відома блогерка, співзасновниця агенції Gres Todorchuk PR, яка займається виключно культурними та соціальними проектами. Ярослава входить в рейтинг 100 найвпливовіших жінок України за версією журналів «Фокус» та «Новое время». Найбільш відомі проекти її компанії: «Парк Корупції», проект, присвячений Голодомору Uncounted since 1932, «Музей новин», книга «Euromaidan – History in the Making», фотопроект "Щирі".

Громадське зустрілося з відомою блогеркою і поговорило про роботу в глянці, про перехід з журналістики в піар, про те, чи використовує великий бізнес соціальні проекти для капіталізації, та про газету «Сільські вісті». Про те, як бути мамою чотирьох дітей, керівницею компанії, про примхи зірок, про те, як подолати корупцію та чи може головний редактор красти чужі тексти — в програмі «Почую кожного».

«Почую кожного» з Олексієм Тарасовим — інтерв'ю з людьми, які нас надихають і змушують забути про погане. Спортсмени, актори, художники, музиканти — щоп'ятниці о 21:15.

Поділитись: