Світ

Яку політику ведуть різні країни світу щодо ромів та як протистоять дискримінації?

27 червня, 2018 00:34
Світ/Яку політику ведуть різні країни світу щодо ромів та як протистоять дискримінації?
Зберегти
Вигляд
Яку політику ведуть різні країни світу щодо ромів та як протистоять дискримінації? Чи можливі погроми таборів ромів в інших країнах Європи? Це ― головна тема програми «Громадське.Світ» о 21:10 на Громадському.

Яку політику ведуть різні країни світу щодо ромів та як протистоять дискримінації? Чи можливі погроми таборів ромів в інших країнах Європи? Це ― головна тема програми «Громадське.Світ» о 21:10 на Громадському.

Ведучий Володимир Єрмоленко обговорить позитивні та негативні приклади ставлення до ромів у світі з історикинею Наталією Зіневич.

Крім того, у програмі:

  • Новий турецький султан. Як Ердоган концентрує у своїх руках всю владу в Туреччині

  • Міграція загрожує підірвати Євросоюз. Чи вдасться його лідерам знайти рішення? Про саміт ЄС цього тижня говоримо з прес-аташе Євросоюзу в Україні Давидом Стуліком

  • Не силою, а хитрістю. Як Ізраїль воює зі своїми потужними супротивниками ― досвід для України. Інтерв’ю з головою Ізраїльської Ради зовнішніх відносин Деном Мерідором

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти