ENRU

Яку політику ведуть різні країни світу щодо ромів та як протистоять дискримінації?

Яку політику ведуть різні країни світу щодо ромів та як протистоять дискримінації? Чи можливі погроми таборів ромів в інших країнах Європи? Це ― головна тема програми «Громадське.Світ» о 21:10 на Громадському.

Ведучий Володимир Єрмоленко обговорить позитивні та негативні приклади ставлення до ромів у світі з історикинею Наталією Зіневич.

Крім того, у програмі:

  • Новий турецький султан. Як Ердоган концентрує у своїх руках всю владу в Туреччині

  • Міграція загрожує підірвати Євросоюз. Чи вдасться його лідерам знайти рішення? Про саміт ЄС цього тижня говоримо з прес-аташе Євросоюзу в Україні Давидом Стуліком

  • Не силою, а хитрістю. Як Ізраїль воює зі своїми потужними супротивниками ― досвід для України. Інтерв’ю з головою Ізраїльської Ради зовнішніх відносин Деном Мерідором

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.