Російська інтернет-компанія «Яндекс» запускає виробництво серіалів. Про це повідомила російська газета «Ведомости» з посиланням на неназвані джерела в медіакомпаніях.

За джерелами газети, «Яндекс» з кінця 2018 року активно спілкується з продюсерами. У 2019 компанія планує замовити від 8 до 10 серіалів, ймовірно, перші проекти вийдуть вже на початку 2020 року.

Рішення про виробництво серіалів на постійній основі компанія ухвалить за результатами показів перших проектів, вкзали два джерела «Ведомостей».

«Нині компанія веде перемовини з різними компаніями про виробництво фільмів, серіалів і шоу в різних жанрах, але подробиці ми розкривати поки що не готові», — сказала директорка з розвитку медіасервісів «Яндекс» Ольга Філіпук.

Компанія замовлятиме серіали для розвитку свого онлайн-кінотеатру та насамперед збільшення кількості платних підписників, зазначило джерело.

Газета знайшла шість продюсерів, з якими компанія веде перемовини щодо зйомок.

Для «Яндексу» знімуть серіал «Министерство» («Міністерство» українською) про чиновників і корупцію, також детективний серіал «Водоворот» («Вир» українською).

Газета зазначає, що в такий спосіб «Яндекс» слідує досвіду великих американських онлайн-сервісів — Netflix і Amazon. Обидві компанії почали виробництво у 2011 році, а в 2013-2015 випустили серіали, які стали культовими.

Нагадаємо, робота сервісів Mail.ru «ВКонтакте» і «Однокласники», а також «Яндекс» заблокована в Україні з 16 травня 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без контакту: рік забороні російських соцмереж в Україні

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile