Російська компанія «Яндекс» придбала права на показ українського серіалу «Слуга народу» з Володимиром Зеленським у головній ролі.

Про це повідомила російська газета «Ведомости».

За словами представників компанії, російські глядачі зможуть переглянути серіал на сервісі «Кинопоиск» за підпискою.

Раніше представники «Яндекс» заявили, що компанія придбала ексклюзивні права на «Слугу народу» для показу на території РФ. Пізніше з‘ясувалось, що ексклюзивних прав інтернет-компанія не придбала, а «Кинопоиск» є єдиним майданчиком, що показуватиме серіал в Росії.

«Це не заважає іншим компаніям за бажання придбати права на серіал», — розповіли в «Яндексі».

В «Студії 95 квартал» відреагували на купівлю російською інтернет-компанією прав на показ серіалу і заявили, що не продавали права на інтернет-трансляцію серіалу, а його міжнародною дистрибуцією займається шведська компанія Eccho Rights.

«Міжнародною дистрибуцією серіалу «Слуга народу» та ще кількох проектів, вироблених студією «Квартал 95», зокрема «Розсміши коміка», «Розсміши коміка. Діти», займається компанія Eccho Rights», — розповіли в прес-службі студії агентству «Інтерфакс-Україна».

З 22 травня серіал заблокований на території Росія на прохання правовласника. Для решти країн серіал залишається у вільному доступі на Youtube.

Нагадаємо, у вересні 2016 року права на показ «Слуги народу» придбала міжнародна платформа відеоконтенту Netflix, а права на формат серіалу американська компанія FOX Studios.

/Олександр Стебницький

Поділитись: