УКРАЇНА

Янукович хоче створити комісію Ради Європи з контролю розслідування злочинів Майдану

22 лютого, 2017 10:10
УКРАЇНА/Янукович хоче створити комісію Ради Європи з контролю розслідування злочинів Майдану
Зберегти
Вигляд
Екс-президент України Віктор Янукович заявив, що вважає за необхідне створити спеціальну незалежну комісію Ради Європи для контролю за проведенням розслідування злочинів, скоєних під час Євромайдану із листопада 2013 по лютий 2014 року

Екс-президент України Віктор Янукович заявив про власну ініціативу створення спеціальної незалежної комісії Ради Європи для контролю за проведенням розслідування злочинів, скоєних під час Євромайдану із листопада 2013 по лютий 2014 року.

Така пропозиція фігурує в його зверненні до лідерів Німеччини, Франції, Польщі, керівників Ради Європи, Парламентської асамблеї Ради Європи та Європарламенту, а також у листах до президентів РФ і США, передає «Інтерфакс-Україна».

Крім того, Янукович закликав вимагати від української влади «допустити представників спецкомісії Ради Європи і представників діючої української опозиції до проведення моніторингу розслідування злочинів, скоєних в Україні з 2014 року по теперішній час».

Також він запропонував ряд заходів із врегулювання конфлікту на сході України. За його словами, проведення референдуму про статус Донбасу «має відбутися у разі невиконання діючою українською владою Мінських угод».

Зазначимо, що усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Детальніше про справу Януковича читайте у публікації Громадського: Янукович у суді: коли головний підозрюваний — свідок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа на 200 млрд грн — в чому саме ГПУ підозрює Януковича та його оточення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини