Політика

Японія евакуюватиме з Південної Кореї 57 тисяч громадян у разі кризи з КНДР

15 квітня, 2017 09:34
Політика/Японія евакуюватиме з Південної Кореї 57 тисяч громадян у разі кризи з КНДР
Зберегти
Вигляд
Рада національної безпеки Японії обговорила заходи, які вживатиме у разі загострення відносин з Північною Кореєю. Країна евакуюватиме 57 тисяч громадян з Південної Кореї

Рада національної безпеки Японії обговорила заходи, які вживатиме у разі загострення відносин з Північною Кореєю. Країна евакуюватиме 57 тисяч громадян з Південної Кореї.

Про це повідомляє The Telegraph.

Зазначається, що напруження зростають через ракетні випробування Північної Кореї та наближення американської авіаносної групи до регіону.

Токіо буде домагатися схвалення від Сеула для відправки військових літаків, кораблів та громадського транспорту для евакуації своїх громадян.

Крім того японські чиновники висловили занепокоєність можливим проникненням на човнах (як біженці) північнокорейських шпигунів у країну. Разом з тим у Японії вважають, що будь-яка підготовка до таких заходів викличе тривогу серед громадськості.

Нагадаємо, США заявили, що можуть завдати превентивного удару по Північній Кореї,  якщо будуть помічені ознаки підготовки північнокорейської армії до ядерних випробувань. На що влада Північної Кореї заявила, що готова завдати удару у відповідь.

США 9 квітня відправили авіаносну ударну групу в регіон Корейського півострова.

Раніше Рада національної безпеки США представила президенту Дональду Трампу можливі варіанти реагування на ядерну програму Північної Кореї. Серед двох запропонованих шляхів — розміщення американської ядерної зброї у Південній Кореї або ліквідація північнокорейського лідера Кім Чен Ина.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини