Війна

Японія мобілізувала винищувачі у відповідь на військову активність Китаю

18 квітня, 2017 10:32
Війна/Японія мобілізувала винищувачі у відповідь на військову активність Китаю
Зберегти
Вигляд
Японія мобілізувала свої винищувачі для відбиття ворожих нальотів після того, як Китай посилив військову активність у Східнокитайському морі.

Японія мобілізувала свої винищувачі для відбиття ворожих нальотів після того, як Китай посилив військову активність у Східнокитайському морі. Про це повідомляє Reuters.

Японія побоюється, що Китай випробовує свої військово-повітряні сили для поширення впливу у регіоні Східнокитайського моря та західної частини Тихого океану, де Японія контролює низку островів довжиною 1,4 тис. км.

«Нещодавно ми виявили рух китайських військових літаків на південь, що приближає їх до головного острову Окінава», — заявив головнокомандувач японської армії адмірал Катсуоші Кавано.

На Окінаві знаходиться найбільша військова базу США за кордоном, де слугує близько 50 тис. військових. Повітряні сили самооборони Японії повідомили, що їхні винищувачі мобілізовувались 1,168 тис. разів протягом останнього року.

Раніше повідомлялося, що за даними Японії Північна Корея може використати ракети з хімічними боєголовками.

До цього повідомлялося, що президенти США і Китаю Дональд Трамп та Сі Цзіньпін домовилися про розширення співпраці у питанні запобігання розвитку ядерної програми КНДР.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Пов`язані новини