Протягом 2019 року Європейський банк реконструкції та розвитку планує реалізувати в Україні 160 нових грантових програм підтримки малого та середнього бізнесу.

«На цей рік ми плануємо близько 160 проектів. Ми продовжуємо йти глибше в секторальних напрямках і працюємо більше по тренінгам, модульним курсам», — повідомила керівниця напрямку малого та середнього бізнесу ЄБРР в Україні Катерина Рігг, передає «УНІАН».

За її словами, починаючи з 2010 року кількість проектів ЄБРР в Україні зросла до 1000. Найбільше підтримки ЄБРР надає українській харчовій промисловості та сфері торгівлі. Реалізація цих проектів дозволила створити 5 тисяч нових робочих місць.

У 2018 році в ЄБРР повідомляли, що нададуть понад 1 мільярд євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, Грузії та Молдові.

Нагадаємо, що у Європейському банку реконструкції та розвитку повідомили, що припинили фінансування будівництва сонячних електростанцій в Україні через непрозору систему державної підтримки. Водночас 14 грудня там повідомили, що профінансують будівництво трьох сонячних електростанцій на Миколаївщині на 18 мільйонів євро.

Поділитись: