Євросоюз та Європейський банк реконструкції та розвитку виділили 70 мільйонів євро (у гривневому еквіваленті) «Прокредитбанку» «ОТП Банку» та «Райффайзенбанку Аваль». Надалі ці банки мають видати ці кошти малим підприємствам.

Відповідну угоду підписали 8 жовтня у Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Кошти виділили в межах програми EU4Business, метою якої є фінансування малого та середнього бізнесу в Україні. Так, «ОТП Банк» та «Райффайзенбанк Аваль» в межах програми отримали по 25 мільйонів євро, а «Прокредитбанк» — 20 мільйонів євро.

«Ці кошти будуть надаватися на інвестиції, а також для цілей оборотного капіталу малих та середніх підприємств, які є двигунами місцевої економіки та створили майже 8% робочих місць у країні», — повідомили у ЄБРР.

Раніше ЄБРР виділив 40 мільйонів євро державному Укргазбанку для фінансування експортно-імпортних операцій та 100 мільйонів доларів Укрзалізниці.

Також повідомлялось, що уряд затвердив умови запуску спільного проєкту Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку щодо фінансування добудови лінії метрополітену у Харкові.

Поділитись: