Європейський банк реконструкції та розвитку виділить 250 мільйонів євро на програми підтримки малого та середнього бізнесу у країнах східного партнерства — Україні, Білорусі, Молдові, Азербайджані, Грузії та Вірменії.

Про це йдеться у повідомленні ЄБРР.

«ЄБРР надасть кредитні лінії на суму понад 250 мільйонів євро місцевим фінансовим установам для розвитку бізнесу у регіонах. Позики допоможуть малому бізнесу скористатися можливостями, які відривають зони вільної торгівлі, а також інші угоди про партнерства з ЄС», — повідомили у ЄБРР.

Разом з тим Євросоюз надасть гранти технічної допомоги на загальну суму 67,6 мільйона євро для підтримки цих інвестицій у країнах східного партнерства.

Нагадаємо, 19 грудня Верховна Рада України ратифікувала кредитні угоди з Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку, які передбачають залучення понад 327 мільйонів євро на програми підвищення безпеки автошляхів та електрифікацію залізниці. Зокрема, договором затверджується 150 мільйонів євро на електрифікацію залізниці між станціями Долинська-Миколаїв-Колосівка.

Поділитись: