Європейський банк реконструкції та розвитку погодив виділення 50 мільйонів жвро на купівлю нових вагонів київського метрополітену.

Про це повідомив представник ЄБРР Антон Усов.

«Рада директорів ЄБРР схвалила виділення 50 мільйонів євро на купівлю рухомого складу для київського метрополітену. Нові вагони будуть використовуватися на Сирецько-Печерській лінії («зеленій гілці» — ред.), нова ділянка якої поєднає центр з районом Виноградар», — повідомив Усов.

Він зазначив, що до того, аби гроші надійшли до України повинна бути підписана сама кредитна угода. Підписання може відбутися до кінця другого кварталу 2020 року — тобто до початку липня.

13 липня 2018 року Київська міськдержадміністрація затвердила проєкт будівництва ділянки метро із станції «Сирець» на Виноградар.

11 вересня 2018 року муніципальне підприємство «Київський метрополітен» оголосило повторний тендер на будівництво гілки метро, що сполучить станцію «Сирець» та житловий масив Виноградар.

У листопаді 2018 року компанія «Київметробуд» запропонував найнижчу ціну будівництва метрополітену на Виноградар у системі Prozorro

Поділитись: