Київська міська рада ухвалила рішення, яке дозволяє мобільним операторам встановлювати передавачі для 4G інтернету у метрополітені. Таким чином, 4G інтернет у метро може з'явитися до кінця 2020 року.

Про це повідомляють у Міністерстві цифрової трансформації України.

«Мобільні оператори Lifecell, Vodafone та Київстар тепер зможуть до кінця року запустити інтернет на всіх станціях та шляху прямування поїздів метро», — повідомили у Мінцифри.

Там зазначають, що рішення Київради стосується встановлення передавачів для швидкісного інтернету в межах 60-80 мегабіт на секунду. Однак надалі планується задіяти новий діапазон 2600 мегагерців, що дозволить забезпечити кращу якість та швидкість мобільного інтернету.

«Загалом швидкісний мобільний інтернет буде доступним пасажирам київського метро не лише на станціях, а і в тунелях між ними», — додали у Мінцифри.

5 березня 4G  інтернет запустили на станції метро «Академмістечко».

Раніше радник міського голови Києва Максим Бахматов повідомляв, що у березні 2020 року 4G з'явиться на перших 8 станціях київського метрополітену, а 24 лютого Vodafone Ukraine повідомив, що успішно протестував мережу 4G у метрополітені Києва.

Разом із «Київським метрополітеном» впровадженням 4G займаються оператори Kyivstar, Lifecell, Vodafone Ukraine та китайська компанія Huawei.

Поділитись: