Британська королева Єлизавета ІІ погодилася на перехідний період, під час якого герцог і герцогиня Сасекські — принц Гаррі і Меган Маркл — поступово відійдуть від ролі членів королівської сім'ї.

Про це повідомляє ВВС.

«Моя сім'я і я цілком підтримуємо бажання Гаррі та Меган почати нове життя молодої сім'ї. Хоча ми б воліли, аби вони залишалися повноцінними членами королівської родини, ми поважаємо та розуміємо їхнє бажання жити більш незалежним життям як сім'ї, залишаючись при цьому дорогою частиною моєї родини», — йдеться в заяві Букінгемського палацу.

Для втілення бажання герцога й герцогині Сасекських у життя було погоджено перехідний період, протягом якого вони «проводитимуть час у Канаді та Сполученому Королівстві».

«Для моєї родини ці питання складні для вирішення, і нам ще належить дещо для цього зробити, але я попрохала, аби остаточні рішення було прийнято в найближчі дні», — повідомила Єлизавета ІІ у заяві.

Домовленість було досягнуто на нараді в Сандрінґемському палаці в графстві Норфолк, Англія, яка відбулася в понеділок, 13 січня.

Нагадаємо, 9 січня Герцог і герцогиня Сасекські оголосили, що відмовляються від ролі «старших» членів королівської сім’ї Великої Британії й працюватимуть для того, щоб бути фінансово незалежними.

Вони зазначили, що ухвалили це рішення після «багатьох місяців роздумів та внутрішніх обговорень» і за підтримки своїх шанувальників.

Поділитись: