Заступники генерального прокурора Євген Єнін та Анжела Стрижевська не були процесуальними прокурорами у справі екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького до листопада 2016 року.

Заступники генерального прокурора Євген Єнін та Анжела Стрижевська не були процесуальними прокурорами у справі екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького до листопада 2016 року. 

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському розповів начальник департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк. 

«Ну якщо брати до листопада 2016 року коли ця справа перебувала у провадженні в нашого департаменту, то вони на той час не являлися прокурорами у провадженні», — розповів прокурор. 

Пояснюючи ситуацію з розслідування «Слідство.Інфо» щодо зустрічі заступників генпрокурора з екс-міністром в Ізраїлі, Горбатюк пояснив, що «цей процес має здійснювати право саме процесуальний керівник по кримінальному провадженню».

Нагадаємо, 9 червня проект «Слідство.Інфо» оприлюднив розслідування, в якому йшлося що заступники генпрокурора Євгеній Єнін та Анжела Стрижевська таємно зустрічались з міністром енергетики часів Януковича Едуардом Ставицьким. У матеріалі журналістів йшлося про те, що нинішні посадовці в Україні можуть допомагати колишнім чиновникам часів Януковича уникнути покарання.

У Генпрокуратурі назвали спробою дискредитації оприлюднені журналістами «Слідства.Інфо» докази таємної зустрічі прокурорів в Ізраїлі з міністром енергетики часів Януковича Едуардом Ставицьким.

Поділитись: