Європейський інвестиційний банк направив на програми фінансової підтримки малого та середнього бізнесу в Україні 1,5 мільярда євро.

Про це повідомив представник ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон, передає «Інтерфакс-Україна».

«Наш банк уже спрямував на розвиток малого та середнього підприємництва в Україні 1,5 мільярда євро та планує продовжувати діяльність щодо фінансування проектів малого та середнього бізнесу», — повідомив де Загон.

Зокрема, ЄІБ планує збільшити підтримку проектів на Харківщині та взяти участь у фінансуванні програми «розумне місто» у Харкові.

Раніше повідомлялось, що Європейський банк реконструкції та розвитку виділив 60 мільйонів євро кредитів для малого та середнього бізнесу в Україні.

14 березня повідомлялось, що Данія та Україна підписали угоду, в межах якої Данія видаватиме безвідсоткові кредити на проекти відновлювальної енергетики в Україні.

Раніше повідомлялось, що ЄБРР планує реалізувати в Україні 160 нових грантових програм щодо підтримки малого та середнього бізнесу.

У 2018 році в ЄБРР повідомляли, що нададуть понад 1 мільярд євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, Грузії та Молдові.

Поділитись: