Європейський Союз у середу 7 червня ухвалив стратегію співпраці з країнами, які розвиваються з метою боротьби із бідністю в усьому світі.

Європейський Союз у середу 7 червня ухвалив стратегію співпраці з країнами, які розвиваються з метою боротьби із бідністю в усьому світі.

Стратегічний план у формі спільної заяви підписали прем'єр-міністр головуючої в ЄС Мальти Джозеф Маскат, голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, голова дипломатії ЄС Федеріка Могеріні і голова Європарламенту Антоніо Таяні, повідомляє «Інтерфакс».

Рада ЄС наголошує, що Європа є світовим лідером в політиці розвитку, а також найбільшим в світі донором офіційної допомоги з метою розвитку.
Відповідна стратегія ЄС узгоджена з прийнятим ООН Порядком денним у галузі сталого розвитку на до 2030 року.

Стратегія засвідчує важливий взаємозв'язок між різними елементами, такими як економічний розвиток, мир і безпека, гуманітарна допомога, міграція, навколишнє середовище і клімат.

Вона передбачає роботу у сферах питань молоді, гендерної рівності, мобільності та міграції. Політика ЄС в області розвитку включає стійку енергетику і боротьбу зі зміною клімату, інвестиції і торгівлю.

Однією з цілей плану є  встановлення належного врядування, демократії, верховенства права і захисту прав людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Криза біженців: радикалізм і людяність — репортаж з Італії.

Нагадаємо, що через бідність не лікуються половина українців - дослідження.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile