Домініку, острівну державу, що знаходиться у Карибському морі, виключили з переліку низькоподаткових юрисдикцій, які відмовляються від співпраці з податковими органами Євросоюзу.

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Ради ЄС.

Зазначається, що влада Домініки виконала свої зобов'язання щодо обміну податковою інформацією з ЄС. Також країна підписала угоду про співпрацю у податковій галузі, що забезпечило їй вихід з «чорного списку».

Зазначимо, що наразі у «чорному списку» офшорів ЄС перебуває 11 юрисдикцій, серед яких Беліз, Фіджі, Оман, Об'єднані арабські емірати. Країни та регіони, що перебувають у цьому переліку мають обмежені можливості фінансових розрахунків з ЄС. Зокрема, щодо фінансових операцій з цих країн здійснюють пильний фінансовий моніторинг, що уповільнює їх та несе ризики того, що такі операції стануть невдалими.

Раніше ЄС збільшив свій «чорний список» офшорів втричі — до 15 країн.

«Чорний список» ЄС створили наприкінці 2017 року. Країни до нього вносять за результатами перевірки податкового законодавства та у тому разі, якщо уряди цих країн відмовляються співпрацювати з ЄС та розкривати інформацію про своїх громадян.

Раніше повідомлялось, що Євросоюз виключив Палау з переліку офшорних зон. 

У березні 2018 року ЄС виключив із переліку офшорів Бахрейн, Маршалові острови та Сент-Люсія з переліку і додала туди Багамські острови, Сент-Кітс і Невіс та Американські Віргінські острови

Нагадаємо, 13 березня ЄС виключив Бахрейн, Маршалові острови та Сент-Люсію з офіційного переліку офшорів.

Поділитись: