Світ

ЄС зменшив перелік офшорів на одну країну

2 жовтня, 2018 16:04
Світ/ЄС зменшив перелік офшорів на одну країну
Зберегти
Вигляд
Міністри фінансів країн Євросоюзу погодилися скоротити перелік країн, які відносяться до офшорних зон, виключивши з нього острівну державу Палау.

Міністри фінансів країн Євросоюзу погодилися скоротити перелік країн, які відносяться до офшорних зон, виключивши з нього острівну державу Палау.

Про це повідомляє Reuters.

Палау включили до так званого «сірого списку», до якого відносяться юрисдикції з низьким рівнем податкових ставок та низькою прозорістю податкових правил.

Зазначимо, що ЄС відніс Палау до переліку офшорів у березні 2018 року через те, що «податкова практика країни суперечить стандартам ЄС».

Країни, внесені Євросоюзом до переліку офшорів підпадають під особливі умови контролю та нагляду, відтак європейські громадяни та компанії, які мають фінансові зв’язки з офшорами мають підвищену увагу від податкових органів.

Наразі до «чорного» списку офшорів ЄС входить 23 країни.

У березні 2018 року ЄС виключив із переліку офшорів Бахрейн, Маршалові острови та Сент-Люсія з переліку і додала туди Багамські острови, Сент-Кітс і Невіс та Американські Віргінські острови

Нагадаємо, 13 березня ЄС виключив Бахрейн, Маршалові острови та Сент-Люсію з офіційного переліку офшорів.

У грудні 2017 року ЄС ухвалив рішення створити єдиний чорний список після чергового витоку офшорних документів під назвою Panama Papers

Представники ЄС заявили, що мета чорного списку — переконати юрисдикції стати більш прозорими.

Більше про:
# офшори
Пов`язані новини