Європейський Союз вніс до списку санкцій 7 людей, пов'язаних з незаконними виборами в анексованому Криму у вересні 2019 року.

Про це повідомив кореспондент «Радіо Свобода» з Брюсселя.

«Міністри Євросоюзу вирішили додати до списку санкцій 7 осіб, відповідальних за порушення територіальної цілісності України, тих, хто пов'язаний з російськими виборами у Криму, що відбулися у вересні», — написав журналіст.

Як передає «Інтерфакс-Україна», до санкційного переліку потрапили так звані «тимчасовий виконувач обов'язків губернатора Севастополя» Михайло Развожаев, «голова Ради міністрів Республіки Крим» Юрій Гоцанюк, «Гголова Законодавчих зборів Севастополя» у 2016-19 роках та наразі «заступниці Законодавчих зборів Севастополя» Катерина Алтабаєва.

Також до списку потрапили Л. Бачова, С. Даниленко, К. Перкова та В. Неумов, але їхні «посади» не встановили.

Відповідний документ опублікувала речниця МЗС України Катерина Зеленко.

8 вересня в Російській Федерації — єдиний день голосування. Цього дня обирають депутатів у парламенти 13 суб’єктів, а також губернаторів і глав республік у 19 суб’єктах федерації. Крім того, відбуваються довибори депутатів Державної Думи 7-го скликання. В окупованому Криму пройшли вибори в так звані «Державну раду Республіки Крим», «Сімферопольську міську раду» і «Законодавчі збори Севастополя». Засудили «вибори» в анексованому Криму Естонія, ПольщаГрузія, Литва та Латвія.

Нагадаємо, Євросоюз офіційно продовжив економічні санкції проти Росії 31 липня 2020 року.

Поділитись: