В Україні запрацювала нова програма Європейського Союзу House of Europe, яка передбачає підтримку професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС.

Про це повідомила кореспондентка hromadske.

16 жовтня 2019 року House of Europe оголосив перші 11 конкурсів на гранти та програми, подаватися на які можна онлайн. Співзасновниками проєкту в Україні стали Ґете-інститут, Французький інститут, Чеський центр та Британська рада. 

«Ми відчули дві основні потреби. По-перше — це потреба в інформації. Адже в Україні є купа ініціатив, але бракує роз'яснень, як це працює. Інший аспект — культурні зв'язки в епоху дезінформації, міжнародних суперечок та тиску держав одне на одну», — зазначив керівник House of Europe Крістіан Дімер.

У найближчі чотири роки House of Europe зосередяться на 6 основних напрямках: культура та креативні індустрії, освіта, здоров'я, соціальне підприємництво, медіа та робота з молоддю.

Програми House of Europe передбачають поїздки на конференції, професійні події, стажування та обміни в ЄС. Також — навчальні поїздки, мистецькі резиденції та тренінги. При цьому ініціативи House of Europe, як планується, будуть поширюватися і в регіони. Бажана, але не обов’язкова умова участі в програмах — знання англійської мови та вік від 18 до 35 років. 

Поділитись: