Єврокомісія перевірить ірландський лоукостер Ryanair щодо можливого порушення прав пасажирів після того, як компанія скасувала сотні рейсів до листопада

Єврокомісія перевірить ірландський лоукостер Ryanair щодо можливого порушення прав пасажирів після того, як компанія скасувала сотні рейсів до листопада.

Про це повідомляє DW.

На думку Єврокомісії, європейські авіакомпанії повинні дотримуватися встановлених правил. Тобто разі скасування внутрішньоєвропейських рейсів пасажири мають право на великі компенсації — від 250 до 400 євро.

Глава Ryanair Макйл О'Лірі заявив, що така компенсація позначиться на репутації перевізника, а також призведе до збитків в розмірі 25 мільйонів євро.

Він також спростував інформацію про те, що масове скасування рейсів пов’язане зі звільненням великої кількості пілотів. При цьому конкурент Ryanair — авіакомпанія Norwegian — заявила, що переманила до своїх лав близько 140 пілотів ірландської авіакомпанії.

17 вересня стало відомо, що Ryanair скасував десятки рейсів до листопада заради відпусток співробітників. Якщо авіакомпанія скасувала 40 рейсів на день з коефіцієнтом навантаження 90%, то це вплине на 285 тисяч поїздок.

Поділитись: