Європейська комісія вважає, що компанія Google не вживає жодних дій у боротьбі з дезінформацією напередодні виборів до Європейського парламенту, запланованих на травень. Про це йдеться у листі Єврокомісії, адресованому Google, передає «Радіо Свобода».

У листі, підписаному чотирма єврокомісарами йдеться, що якість інформації, наданої Єврокомісією, «ясно показує, що існує термінова необхідність в подальших діях».

Єврокомісія повідомляє, що «в останньому звіті від Google є мало або взагалі немає інформації про реальні результати, досягнуті завдяки реалізації відповідних заходів і відсутні критерії, що дозволяють відслідковувати і вимірювати прогрес». Також Єврокомісія вважає, що дані у звітах Google «не завжди видаються актуальними».

Лист від 11 березня підписаний комісаром з питань безпеки Юліаном Кінгом, комісаром з цифрової економіки Марією Габріель, комісаром з єдиного цифрового ринку Андрусом Ансіпом та комісаром з питань юстиції Вірою Журовою, запрошує Google на круглий стіл в Брюсселі 19 березня, щоб «обговорити подальші кроки з покращення звітності».

Зазначається, що у жовтні компанія Google, а також Twitter і Facebook підписали кодекс правил, встановлених Брюсселем для боротьби з дезінформацією в інтернеті напередодні виборів 23-26 травня.

Нагадаємо, у червні 2018 року Єврокомісія оштрафувала компанію Googleна рекордні 5 мільярдів доларів за монополістичні практики на ринку мобільних технологій.

Поділитись: