Життя

Європарламент проведе дебати через звинувачення євродепутатів у сексуальних домаганнях

24 жовтня, 2017 09:54
Життя/Європарламент проведе дебати через звинувачення євродепутатів у сексуальних домаганнях
Зберегти
Вигляд
Європейський парламент ухвалив рішення провести термінові дебати через повідомлення співробітниць органу щодо сексуальних домагань з боку євродепутатів

Європейський парламент ухвалив рішення провести термінові дебати через повідомлення співробітниць органу щодо сексуальних домагань з боку євродепутатів.

Відповідна заява розміщена на сайті органу.

«Це не стосується виключено сексуальних домагань. Йдеться про усі форми переслідування на робочому місці», — йдеться у повідомленні.

Офіційних скарг посадовці Європарламенту поки не отримували з цього приводу, однак британська газета The Sunday Times, інтернет-портал Politico оприлюднили заяви жінок про різні форми домагань з боку чоловіків-європарламентарів, передає DW.

Жінки стверджують, що до цього причетні, зокрема, і німецькі депутати. Одного з них навіть назвали «провідним» у цій справі. Також одного з них назвали на ім’я — це був 71-річний французький депутат від партії «Зелених», який нібито написав непристойне повідомлення колезі.

Голова Європарламенту Антоніо Таяні був «шокований та обурений» через такі повідомлення.

«Кожен випадок сексуальних домагань слід вивчати», — заявила австрійська євродепутатка Моніка Вана.

Жінки по всьому світу почали розповідати про сексуальні домагання після низки звинувачень у цьому на адресу голлівудського продюсера Харві Вайнштайна.

ЧИТАЙТЕ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань

Після Вайнштайна також голлівудського режисера Тобека звинуватили у сексуальних домаганнях 38 жінок.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини