Світ

Європейські жінки удвічі більше схильні мати світле волосся, аніж чоловіки — дослідження

16 квітня, 2018 21:22
Світ/Європейські жінки удвічі більше схильні мати світле волосся, аніж чоловіки — дослідження
Зберегти
Вигляд
Європейські жінки удвічі частіше за чоловіків схильні мати природне світле волосся. У той же час чоловіки утричі більше схильні бути брюнетами.

Європейські жінки удвічі частіше за чоловіків схильні мати природне світле волосся. У той же час чоловіки утричі більше схильні бути брюнетами.

Про це йдеться у новому дослідженні міжнародних експертів Британії, Нідерландів, Австралії та Італії, передає BBC. Дані науковцям надали Біобанк Британії, американська компанія тестування ДНК, Міжнародний консорціум з генетики та їхні партнери ще в кількох країнах світу.

Зазначається, що науковці провели найбільше в історії генетичне дослідження пігментації, у якому використали дані близько 300 тисяч європейців.

Дослідники у процесі роботи виявили 124 нові гени, які відіграють важливу роль у визначенні варіацій кольору волосся людини.

Незважаючи на точні результати, автори дослідження назвали «інтригуючою таємницею» те, що жінок-блондинок набагато більше у Європі, аніж чоловіків.

«Це таємниця, і це цікаво, адже результати не збіглися з тим, чого ми очікували», — заявив професор лондонського коледжу та провідний автор дослідження Тім Спектор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені виявили генетичні мутації у 22% з 50 здорових людей.

Більше про:
# генетика
Пов`язані новини