УКРАЇНА

Європейський банк готовий інвестувати до €100 млн в оновлення потягів Укрзалізниці

1 березня, 2018 17:38
УКРАЇНА/Європейський банк готовий інвестувати до €100 млн в оновлення потягів Укрзалізниці
Зберегти
Вигляд
Європейський інвестиційний банк готовий інвестувати в оновлення приміського рухомого складу Укрзалізниці загалом до 100 мільйонів євро.

Європейський інвестиційний банк готовий інвестувати в оновлення приміського рухомого складу Укрзалізниці загалом до 100 мільйонів євро.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Йдеться про придбання нових поїздів, оскільки модернізація зношеного рухомого складу є недоцільною.

Виконувач обов’язків голови правління Євгена Кравцов зазначив, що в умовах збитковості приміських перевезень і низького рівня компенсації коштів до вирішення проблеми планують залучати місцеву владу.

«У співпраці з місцевою владою і міжнародними фінансовими установами сподіваємося на результат, якого очікують мільйони пасажирів», — наголосив Кравцов.

Він також повідомив, що ЄІБ запропонує органам місцевої влади в різних регіонах кілька варіантів форм співробітництва з оновлення поїздів для приміського руху.

Ці варіанти передбачають оновлення загалом до 70% всіх поїздів, що забезпечують приміські залізничні перевезення в окремому регіоні.

Умови придбання нових поїздів та їх постачальника визначатимуть проведенням міжнародного тендера. Він відбудеться за вимогами ЄІБ.

Станом на 21 лютого 2018 року інвентарний парк електропоїздів регіональних філій Укрзалізниці становить 1,391 тисяч секцій або 297 потягів.

В експлуатації перебувають 1,053 тисяч секції електропоїздів або 260 потягів. За межами нормативного терміну служби перебуває 73,5% рухомого складу електропоїздів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидше, зручніше, дорожче: Чого чекати пасажирам Укрзалізниці в 2018-му.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця планує модернізувати понад 200 пасажирських вагонів у 2018 році.

/Вікторія Бега

Більше про:
# Укрзалізниця
Пов`язані новини