Євросоюз ніколи не визнає російської анексії Криму — глава Євроради Туск

24 листопада, 2017 10:37
default/Євросоюз ніколи не визнає російської анексії Криму — глава Євроради Туск
Зберегти
Вигляд
Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що Євросоюз ніколи не визнає російську анексію Криму.

Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що Євросоюз ніколи не визнає російську анексію Криму.

Про це він повідомив за результатами зустрічі з Петром Порошенком.

«Зустрівся з президентом Петро Порошенком у рамках підготовки до саміту Східного партнерства. З сумом згадали смерть ветерана і активістки Веджиє Кашка, і висловили солідарність з кримськотатарською спільнотою і всією Україною. ЄС ніколи не визнає незаконну російську анексію Криму», — наголосив Туск.

24  листопада у Брюсселі відбудеться саміт Східного партнерства — ініціативи ЄС, в якій беруть участь Україна, Молдова, Грузія, Білорусь, Азербайджан та Вірменія.

23 листопада силовики ФСБ у Криму проводили обшуки в кримських татар. Вони затримали батька фігуранта справи «26 лютого». Зазначимо, що ветеран руху кримських татар Веджиє Кашка померла після затримання силовиками.

Цього дня проросійські ЗМІ в Криму з посиланням на джерела в правоохоронних органах повідомили про затримання кількох кримських татар, яких назвали «меджлісівцями» (хоча вони такими не є) — Асана Чапуха, Бекіра Дегерменджі, Казіма Аметова, Куртсеіта Абдулаєва та Руслана Трубача, — коли вони нібито вимагали в невідомого  громадянина Туреччини 7 тисяч доларів.

Пов`язані новини