Юрист олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан, який працює в штабі Володимира Зеленського, не займається питаннями судової реформи. Про це в ефірі Громадського заявила радниця Зеленського Ірина Венедіктова, яка відповідатиме за реформування судів.

«Андрія Богдана немає в цій експертній групі, я вам відразу про це говорю. Насправді про те, що Богдан працює в штабі (Зеленського, ред.) я побачила з розслідування», — сказала вона.

Водночас радниця Зеленського додала, що Богдан забезпечує з іншими юристами «виборчість процесу».

«Безпосередньо працює над цим Руслан Стефанчук, Денис Монастирський — він займається правоохоронною системою, але прокуратура — вона має величезний вплив на правосуддя… Олександр Мережко, Данило Гетьман. Багато людей, є ще маса експертів, які не заявляють про себе публічно, вони цього не хочуть», — зазначила експертка.

Нагадаємо, журналісти програми «Наші гроші» з'ясували, що адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан працює в штабі Володимира Зеленського.

У розслідуванні йдеться, що Андрій Богдан 3 квітня провів зустріч з директором НАБУ Артемом Ситником, яку не анонсували жодна з сторін.

Коломойський підтвердив, що юрист Андрій Богдан, який здійснює юридичний супровід кампанії шоумена Володимира Зеленського, працює його особистим адвокатом.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile