УКРАЇНА

З Андріївського узвозу у Києві приберуть МАФи продавців сувенірів

1 лютого, 2018 22:42
УКРАЇНА/З Андріївського узвозу у Києві приберуть МАФи продавців сувенірів
Зберегти
Вигляд
lead
У Києві до 1 березня зникнуть МАФи продавців сувенірів на початку Андріївського узвозу (на перетині Десятинної та Володимирської вулиць).

У Києві до 1 березня зникнуть МАФи продавців сувенірів на початку Андріївського узвозу (на перетині Десятинної та Володимирської вулиць).

Про це повідомив перший заступник директора «Київблагоустрою» Андрій Андрєєв.

«Власникам тимчасових споруд «МАФового містечка», яке виникло на початку Андріївського узвозу (з перетину вулиць Десятинної та Володимирської) запропоновано оформити договорні відносити з балансоутримувачем та перемістити свої торгівельні місця на Алею художників», — повідомив він.

За його словами, така  пропозиція є компромісною, адже тимчасові споруди знаходяться на території «без будь-яких дозвільних документів».

Він також додав, що торгові споруди, які залишаться у зазначеному «трикутнику», «Київблагоустрій» демонтує.

Чиновник також зазначив, що на це рішення вплинули скарги від батьків розташованої поруч школи.

«Скарги зводяться до того, що цей ринок антикварних речей не є тим «музеєм», у якому підлітки після школи мають проходити своє виховання. Так чи інакше, але захоплену торговцями та перетворену у «шанхай» історичну частину столиці буде вивільнено та прибрано», — додав він.

9 жовтня у Києві відкрили оновлений Театр на Подолі. На відкриття театру приїхав президент Петро Порошенко і міський голова Києва Віталій Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Андріївського узвозу у Києві приберуть МАФи продавців сувенірів

Пов`язані новини