default

З фільму «Всі гроші світу» виріжуть сцени зі Спейсі й перезнімуть з іншим актором

9 листопада, 2017 16:26
default/З фільму «Всі гроші світу» виріжуть сцени зі Спейсі й перезнімуть з іншим актором
Зберегти
Вигляд
Режисер Рідлі Скотт і кіностудія Sony Pictures виріжуть усі сцени за участю Кевіна Спейсі з уже готового фільму «Всі гроші світу» і перезнімуть їх з новим актором — Крістофером Пламмером.

Режисер Рідлі Скотт і кіностудія Sony Pictures виріжуть усі сцени за участю Кевіна Спейсі з уже готового фільму «Всі гроші світу» і перезнімуть їх з новим актором — Крістофером Пламмером.

Про це пише Deadline.

Режисер і продюсери зважилися на цей крок через побоювання, що скандал навколо Кевіна Спейсі може нашкодити зборам фільму в прокаті і його шансам отримати нагороди на кінофестивалях.
Очікується, що перезйомка розпочнеться одразу.

У ній братимуть участь Марк Уолберг і Мішель Вільямс, які грали в сценах з Кевіном Спейсі. Знімальна група має намір завершити роботу до запланованої дати виходу фільму в прокат — 22 грудня.

За даними Deadline, Спейсі працював на знімальному майданчику фільму від 8 до 10 днів. Видання зазначає, що до релізу знімальній групі потрібно не лише перезняти сцени за участю Спейсі та перемонтувати фільм, але й зробити нові рекламні матеріали.

Фільм режисера Рідлі Скотта «Всі гроші світу» розповідає про викрадення онука американського мільярдера Жана Пола Гетті в 1973-му році.

Раніше Sony Pictures виключила фільм з програми фестивалю в Лос-Анджелесі.

На BuzzFeed вийшла стаття, в якій актор Ентоні Репп розповів про домагання з боку Спейсі. Репп стверджує, що в 1986 році той  запросив його на вечірку й спробував зайнятися з ним сексом. Реппу тоді було 14 років.

Спейсі вибачився за домагання й оголосив про свою гомосексуальність.

Повідомлялося, що поліція Лондона може розслідувати пов’язані з Кевіном Спейсі випадки домагань.

Спейсі заявив, що шукає лікарів після низки звинувачень у домаганнях до чоловіків і неповнолітніх.

Згодом продюсери повідомили, що шостий сезон американського серіалу «Картковий будиночок», головну роль в якому виконує Спейсі, стане останнім, а пізніше зйомки серіалу призупинили.

Спейсі сплатив лікування у тому ж реабілітаційному центрі, де проходить лікування продюсер Харві Вайнштейн.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Кевін Спейсі
Пов`язані новини