З Франції депортували п'ять членів однієї родини через те, що вони поголили голову 17-річній дівчині через її бажання одружитися з сербом-християнином. Таку поведінку у країні назвали «неприйнятною».

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен.

Інцидент у родині стався ще в серпні. 23 жовтня над батьками дівчини відбувся суд, який засудив їх за насильство над неповнолітньою. І вже 24 жовтня батьків та трьох братів і сестер депортували до Сараєва. Прикордонна поліція підтвердила, що родина у супроводі французьких правоохоронців прибула у Боснію та Герцеговину.

Також батькам заборонили на 5 років в'їжджати до Франції та засудили до року в'язниці, з них чотири місяці — умовно. Такий же вирок, крім заборони на в'їзд, отримали тітка та дядько дівчини. За словами постраждалої, саме вони обрізали їй волосся. Тітку й дядька не депортували, бо у них вже був статус біженців.

Зламані ребра та синці

Постраждала дівчина два роки тому приїхала у Францію з Боснії та Герцеговини і декілька місяців зустрічалася з 20-річним сербом, з яким вони жили в одному багатоквартирному будинку. У серпні вона прийшла разом із хлопцем та його батьками до своєї родини та повідомила про бажання одружитися з сербом-християнином.

Батьки-мусульмани та інші члени родини виявилися проти. Вони побили та поголили доньку. Вони почали бити дівчину ще у присутності батьків хлопця. Потім її відвели в іншу кімнату та поголили.

Про побиття в поліцію повідомили батьки серба. Її доставили до лікарні, де констатували численні забої та переломи ребер. Дівчина залишилася у Франції, за нею доглядають соціальні служби. Після досягнення повноліття вона отримає дозвіл на проживання у Франції.

Як пише Le Monde, інцидент із боснійською дівчиною викликав обговорення та засудження у Франції. Це нагадало долю тисячі жінок, яким обрізали волосся після Другої світової війни через стосунки з німецькими солдатами під час окупації.

Поділитись: