Війна / Крим

З Лібертаріанської партії Великої Британії виключили політика, який планував поїздку до Криму

BBC
Війна/Крим/З Лібертаріанської партії Великої Британії виключили політика, який планував поїздку до Криму
Зберегти
Вигляд
Заступник голови Лібертаріанської партії Великої Британії депутат Європарламенту Білл Етрідж був змушений піти з партії після того, як стало відомо про його намір очолити делегацію британських політиків і підприємців до анексованого Криму.

Організатор Ялтинського міжнародного економічного форуму Андрій Назаров повідомив, що британські політики планують поїхати в анексований Крим. Також він сказав, що делегацію очолить Білл Етрідж.

Лідер партії Ендрю Візер зазначив, що дії Етріджа шкодить репутації партії. Сам політик не коментує цю заяву.

«Ми надіслали пану Етріджу компромісну угоду, яка передбачає його відхід з партії 29 березня 2019 року. Він відмовився підписати угоду, але згодом надіслав лист, в якому підтвердив, що піде з партії 29 березня», — підтвердив ВВС Ендрю Візерз.

Також з Лібертаріанської партії виключили Пола Бортвуда, який планував поїздку до Криму.

Повний склад делегації, яка мала була вирушити до Криму, не називали.

Нагадаємо, що організатори «Ялтинського міжнародного економічного форуму» заявили, що цього року гостями заходу стануть президент Сирії Башар Асад та лідерка ультраправої французької партії «Національне об’єднання» Марін Ле Пен.

Нагадаємо, в квітні 2018 року прокуратура АР Крим додала до списку порушників учасників економічного форуму в окупованій Ялті. вони поповнили список іноземців, які незаконно відвідали анексований Крим.

Пов`язані новини