Чотирьом громадянам України було відмовлено у в'їзді в ЄС у неділю, 11 червня, в рамках безвізового режиму.

Чотирьом громадянам України було відмовлено у в'їзді в ЄС у неділю, 11 червня, в рамках безвізового режиму.

Такі дані станом на 13:30 повідомляє Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Зауважується, що з цих чотирьох один пред'явив прикордонникам при в'їзді до Румунії не біометричний паспорт і без візи, інший намагався в'їхати до Польщі, маючи заборону на в'їзд до ЄС через перевищення дозволеного терміну перебування, ще двоє громадян України з тієї ж причини не змогли потрапити до Словаччини.

У свою чергу, у Держприкордонслужбі повідомляють, що станом на 15:00 уже понад 1100 українців перетнули державний кордон з країнами Європейського союзу, скориставшись безвізом.

А за оновленими даними прикордонників, станом на 17:00 вже більше 1300 громадян України перетнули кордон з країнами Європейського союзу без віз.

«Більшість з наших співвітчизників для подорожі використовували автомобільні пункти пропуску (71%), а інші (29%) надали перевагу повітряному сполученню», – зауважують прикордонники.

Нагадаємо, 11 червня безвізовий режим України з Євросоюзом набув чинності. Крім того, 11 червня з «Борисполя» вилетіли перші «безвізові» рейси. А перший «безвізовий» потяг Київ-Перемишль успішно прибув за місцем призначення.

Громадське згадує історію шляху до безвізу з ЄС, протягом якого в Україні змінилось три президенти, відбулась революція, сталась війна.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: