За період дії карантину, з 12 березня по 4 серпня, статус безробітного отримали 406 тисяч людей. Станом на 6 серпня статус безробітного мають 502 тисячі українців.

Про це повідомили у Державному центрі зайнятості.

У відомстві зазначили, що по всій країні зараз відновлюється робота підприємств та організацій. Як наслідок — зростає кількість поданих до служби зайнятості вакансій та поступово зменшується кількість зареєстрованих безробітних.

Так, у квітні статус безробітного отримали 149 тисяч людей, у травні — 97 тисяч, у червні — 75 тисяч, у липні — 68 тисяч.

Водночас протягом 12 березня — 31 липня 2020 року роботу вдалося знайти для 222 тисяч громадян, з них — 151 тисяча безробітних.

Зараз Служба зайнятості повертається до звичного режиму роботи — центри зайнятості відновлюють особистий прийом громадян і готові допомагати з працевлаштуванням не тільки онлайн, а й безпосередньо у приміщеннях центрів.

Це стосується всіх центрів зайнятості та філій, розміщених у «зеленій» зоні рівня епідемічної небезпеки. В районах, де визначено «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень небезпеки, центри зайнятості продовжують працювати з частковими обмеженнями.

Поділитись: