ENRU

З сайту Ради видалили слова представника Держдепу Волкера про «вузькопартійні інтереси»

Прес-служба Верховної Ради України відредагувала повідомлення зі словами спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера.

Як зазначалось в початковому повідомленні, копія якого зберігається в архіві пошуковика, Волкер наголосив, що «для повернення територіальної цілісності та суверенітету вкрай важливим є збереження політичної єдності всередині країни, заради якої політичні сили повинні працювати як одна національна команда, посуваючи свої вузькопартійні інтереси, чи власні персональні амбіції, на другий план».

В оновленому повідомленні цих слів немає. Залишились лише слова про те, що Волкер «акцентував на необхідності підтримання людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях».

Повідомлення присвячене зустрічі заступниці голови Верховної Ради Оксани Сироїд зі спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером.

Нагадаємо, 7 липня державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив Курта Волкера спеціальним представником з питань України. Це нова для США посада. Планується, що Волкер буде координувати зусилля Державного департаменту з врегулювання ситуації в Україні.

Пізніше Тіллерсон повідомив, що США призначили спецпредставника з питань України на прохання Путіна. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпредставник США з питань України — хто він?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram