У Москві поліція порушила кримінальну справу про крадіжку шуби з Третьяковської галереї. Її викрала в той же день, що і картину «Ай-Петрі. Крим» Архипа Куїнджі. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Шуба належала одній з відвідувачок галереї. Вона віддала свій одяг у гардероб, коли хотіла її забрати, шубу не знайшли. Вартість верхнього одягу оцінили у 100 тисяч гривень (250 тисяч рублів).  Джерело «Інтерфаксу», не змогло підтвердити, або спростувати чи пов’язана крадіжка картини з пропажею шуби. 

Генеральна директорка галереї вважає, що крадіжка одягу мала відволікти працівників музею від факту зникнення картини.

Нагадаємо, 27 січня стало відомо, що у Третьяковській галереї на очах у відвідувачів викрали картину Архипа Куїнджі «Ай-Петрі. Крим». За словами очевидців, злочинець під виглядом музейного працівника дістав картину з рами й зник з нею на очах у відвідувачів.

Зранку 28 січня підозрюваного у викраденні затримали. Раніше, в грудні 2018 року, підозрюваного затримували за зберігання наркотиків. Він є фігурантом кримінальної справи та на момент затримання перебував під підпискою про невиїзд.

Куїнджі Архип — художник, який народився поблизу Маріуполя. Він навчався в Петербурзькій академії мистецтв. Деякий час він займався у майстерні відомого мариніста Івана Айвазовського. Картина «Ай-Петрі. Крим», на якій зображений гірський пейзаж, створювалася в 1898-1908 роках. 

Поділитись: