1 вересня в Україні набудуть чинності нові будівельні норми, які зобов'яжуть при будівництві та реконструкції станцій метрополітену встановлювати там громадські туалети.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Зазначається, що такі норми будуть застосовувати виключно до тих станцій, які будуються або реконструюються. Для старих станцій метрополітену нічого не зміниться.

Громадські туалети планують облаштовувати у вестибюлях станцій метро, тобто на вході та виході з них. Такі приміщення повинні бути доступними для людей з інвалідністю.

«у складних умовах під час реконструкції станції можливо влаштовувати санвузли у суміщених підземних переходах поза межами шляхів евакуації або поряд зі станцією на поверхні землі. У таких випадках, відповідно до нових ДБН, санвузли повинні мати окрему від метро систему побутової каналізації», — повідомили у Мінрегіоні.

Нагадаємо, з 1 вересня 2019 року при будівництві або реконструкції метрополітену в Україні зобов’язані облаштовувати ліфти та підйомники для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

З 29 травня на станціях київського метро почали відключати автомати для продажу жетонів.

Поділитись: