У Києві оголосили переможців журналістського конкурсу «Честь професії 2019».

У номінації «Найкраще подання складної теми» перемогла журналістка Марина Ансіфорова з матеріалом «Штаб-квартира судді Артура: гості з лави підсудних» програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» (Bihus.Info).

Марина Ансіфорова на церемонії нагородження журналістського конкурсу «Честь професії 2019»
Фото:

Данііл Комар/Громадське

У номінації «Найкращий репортаж» виграв матеріал «Мінна долина» від журналістки «Радіо Свобода» Тетяни Якубович, співавтори — Сергій Коровайний (фото), Владислав Закревський (мультимедіа-дизайн).

Водночас, спецприз за «Найкращий репортаж» на локальну тематику отримав матеріал «Донбас сьогодні». Серія: Загублена тиша та нічний фронт» — журналістки спецпроекту «Донбас сьогодні», телеканалу «TV5» Євгенії Мельнік.

Сергій Коровайний на церемонії нагородження журналістського конкурсу «Честь професії 2019»
Фото:

Данііл Комар/Громадське

У номінації «Найкраще подання резонансного матеріалу» перемогла журналістка Леся Іванова з матеріалом «Розвідкою по нирках», який вийшов у програмі «Наші гроші з Денисом Бігусом» (Bihus.Info).

Спецприз за «Найкраще подання резонансного матеріалу» на локальну тематику отримала робота журналіста видання «Миколаївський центр журналістських розслідувань» Ярослава Чепурного — «Великий улов».

У номінації «Найкращий матеріал з громадянською позицією» перемогла серія матеріалів про вбиту радницю міськголови Херсона Катерину Гандзюк «Серійна бездіяльність, або Особливості слідства у справі Гандзюк» від журналістки «Української правди» Мар'яни П'єцух.

Спецприз у номінації «Найкращий матеріал з громадянською позицією» на локальну тематику отримав матеріал «Сади на пісках: Як Чорномоське узбережжя стає приватною власністю» - журналісток видання «Миколаївський центр журналістських розслідувань», Олесі Ланцман та Ірини Дігіч.


Мар'яна П'єцух на церемонії нагородження журналістського конкурсу «Честь професії 2019»
Фото:

Данііл Комар/Громадське

У номінації «Надія журналістики» переміг Антон Столяров з матеріалом «Гніздечко від орла: як в гуртожитку Поплавського оселились депутати» («Наші гроші з Денисом Бігусом» (Bihus.Info).

Спецприз у номінації «Надія журналістики» локальної тематики отримав матеріал «(БЕЗ)коштовна освіта» — Наталії Кулик, ТРК «Перший Західнинй».

Регіональний приз здобула журналістка Євгенія Мельник за цикл «Донбас сьогодні».

До шорт-листу конкурсу «Честь Професії 2019» також потрапили три матеріали Громадського, утім не отримали перемогу в жодній з номінацій.

Поділитись: