Життя / Соціальний захист

За перший день контролю швидкості зафіксували 231 порушення — поліція

Олексій Білошицький
Життя/Соціальний захист/За перший день контролю швидкості зафіксували 231 порушення — поліція
Зберегти
Вигляд
Патрульна поліція склала 231 адміністративний матеріал про перевищення швидкості першого дня повноцінного застосування нових пристроїв вимірювання швидкості TruCam.

«За денну зміну 16 жовтня складено 231 адміністративний матеріал за порушення швидкісного режиму», — повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його словами, публічний анонс початку нового контролю за швидкісним режимом на дорогах України, оприлюднення карт з позначеними місцями розташування пристроїв TruCam і тиждень випробувального періоду не вплинули на кількість виписаних штрафів.

Як пояснив заступник начальника патрульної поліції, більшість приладів контролю швидкості розташовані на трасах, тому що «там — найбільша швидкість, а тому ДТП рідко закінчуються просто подряпинами, на трасах найчастіше – розтрощені машини та постраждалі люди».

«Наша головна задача — не притягнути до відповідальності, а попередити можливе правопорушення і знизити кількість постраждалих у місцях, де ДТП відбуваються найчастіше», — підкреслив він.

Нагадаємо, 16 жовтня завершився пілотний режим використання нових приладів фіксації швидкості і на дорогах України почали штрафувати водіїв за перевищення швидкості.

За перевищення швидкості на понад 20 км/год водій повинен сплатити 255 гривень штрафу. За перевищення на понад 50 км/год — штраф 510 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Світлофори не винні: чи потрібен жовтий

За даними платформи для роботи з відкритими даними Opendatabot, більшість ДТП в Україні стаються через перевищення швидкості.

Пов`язані новини