За шість місяців поточного року держкомпанія Укрзалізниця отримала 177 млн 580 тисяч гривень від курсування поїздів у напрямку Росії та зворотно.

За шість місяців поточного року держкомпанія Укрзалізниця отримала 177 млн 580 тисяч гривень від курсування поїздів у напрямку Росії та зворотно. 

Про це йдеться у повідомленні прес-центру Укрзалізниці.

«За першу половину 2018 року Укрзалізниця отримала фінансовий результат від курсування поїздів у напрямку Російської Федерації та зворотно в сумі 177,580 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що майже 63 млн грн галузі принесло курсування поїзда № 6/5 Київ – Москва, на другому місці — поїзд № 74/73 Львів – Москва з результатом понад 38 млн грн.

Укрзалізниця зазначає, що з позитивним фінансовим результатом також курсують поїзди Дніпро – Москва, Харків – Москва, Харків – Санкт Петербург, Одеса – Москва, Миколаїв – Москва.

За 6 місяців 2018 року у сполученні Україна — Росія перевезено 358,9 тисяч пасажирів, що на 17,1 % менше від відповідного показника минулого року.

За 2017 рік у напрямку Україна — Росія було перевезено 0,9 млн пасажирів.

«У 2017 році кількість перевезених пасажирів у сполученні Україна — Росія порівняно з 2013 роком зменшилася більш ніж у 5 разів, і зазначена тенденція зниження пасажиропотоку продовжує зберігатися», — зазначили у держкомпанії.

Загалом у графіку пасажирських поїздів на 2017/2018 рік перевезення між Україною та Росією забезпечується курсуванням 8 пар поїздів.

Проїзні документи на поїзди у сполученні Україна – Росія продаються  без знижок.

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив Громадському, що міністерство розглядає можливість закриття залізничного сполучення з Росією. За його словами, Мінінфраструктури розглядало питання закриття поїздів до Москви, але остаточне рішення має ухвалювати Рада нацбезпеки і оборони та уряд.

Відтак, про конкретні терміни закриття залізничного сполучення між Україною та Росією наразі не ідеться.

Між Україною і Росією курсують 14 поїздів. Дев’ять з них українські. Два київські, два харківські, одеський, херсонський, а також з Кривого Рогу та Хмельницького. Кінцеві точки дві — Москва або Санкт-Петербург.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У разі закриття залізничного сполучення з РФ пасажиропотік між країнами не зникне — експерт

Поділитись: