З 2014 по 2016 рік в Росії було зафіксовано понад 2 тисячі випадків засудження українців за наркоторгівлю

З 2014 по 2016 рік в Росії було зафіксовано понад 2 тисячі випадків засудження українців за наркоторгівлю.

Про це повідомила речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца.

«Є підстави вважати, що існують сталі схеми з вивезення громадян України до РФ за посередництва низки структур, які видають себе за агенції з підбору персоналу для роботи як в Україні, так і в країнах СНД. З цією метою відповідні оголошення розміщуються в багатолюдних місцях, у т.ч. у метрополітені, на вокзалах, в друкованих ЗМІ, зокрема регіональних», — сказала вона.

Також зазначається, що окрім РФ, такі випадки зафіксовані у незначній кількості в країнах Латинської Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону (зокрема, Таїланді, Малайзії, Індонезії).

«Ми повинні розуміти, що безпечне працевлаштування за кордоном можливе тільки законним шляхом з дотриманням встановлених вимог. Інший шлях веде до порушення законів іноземної країни, а отже, – до наслідків, про які ведемо розмову, до затримань, обвинувачень, ув’язнень. Громадянам України необхідно брати до уваги контекст українсько-російських відносин – агресію Росії проти України і на цьому тлі спробу скласти негативний образ українців», — відзначила Беца.

Раніше повідомлялося, що в Росії затримали 67 осіб, 47 з яких — громадяни України в результаті спецоперації МВС РФ та ФСБ з ліквідації міжнародного наркосиндикату «ХимПром», річний оборот якого складає понад 2 млрд рублів. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: